Naše Obalová výzva pokračuje, děkujeme za příklady zbytečně zabalených výrobků, na které nás upozorňujete!

I díky Vašemu zapojení získáváme cenné podněty, které budeme předávat výrobcům a prodejcům se žádostí o změnu.

Už jen do konce měsíce navíc běží soutěž o 3 inspirativní knihy, které rozdělíme mezi autor(k)y fotek těch nejnesmyslněji zabalených výrobků. Knihy vydalo nakladatelství Kazda a přinášejí praktické návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život, které původně vznikaly jako příspěvky portálu berlínského Smarticular.net.

Kniha Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii nabízí více než 300 návodů a 33 receptů na přípravu chutných jídel z čerstvých a zdravých surovin namísto hotových výrobků či polotovarů.

Kniha Zkuste to doma sami – kuchyně představuje 137 zdravějších alternativ ke kupovaným výrobkům, s nimiž ušetříte peníze i životní prostředí.

Kniha Zkuste to doma sami – péče o tělo a vlasy přináší 137 receptů na přírodní kosmetiku, s nimiž budete šetřit přírodu i svou peněženku.

Smarticular.net – Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..